Kviečiu Tave pažvelgti į sportą ir Save su meile! Mėgautis harmoningu judesiu, tobulinti laikyseną, grakštumą, sustiprinti giliuosius raumenis ir žinoma pasijusti geriau, nes kur meilė Sau, ten- gera savijauta.

Kodėl Kalanetika? Ir kokią ją sukūriau?
Man tai visuma- mankšta kūnui, atgaiva mintims, streso pašalinimas, kartais netgi šokis, pagarba ir dėmesys sau, žinoma sveikata, gera savijauta, bei dailesnės kūno linijos.
Man visada buvo artimas šokis, lengvumas judesiuose, niekad nebuvo tikslas stipriai, varginančiai ir greitai pasiekti rezultatų. Ieškojau tos vienintelės tobulos man mankštos , kurios metu neprarasčiau energijos, atskleisčiau moteriškąsias savybes, sukurčiau harmoniją kūnui, sielai ir protui, ir štai ji su manimi jau eilę metų!
Mano, kaip trenerės kelyje, buvo šokis, aerobika, pilates, joga ir net sporto salė, sąmoninga mityba ir suvokimo- “Aš Moteris” paieškos, daugybė žinių ir diplomų. Viską pritaikiau Kalanetikos užsiėmimuose. Pilates- taisyklinga laikysena ir saugumas atliekant pratimus, Joga- vidinė ramybė ir kvėpavimo nauda, lankstumas, Šokis- laisvė judesiuose ir jų įvairovė, Saviugdos praktikos suteikė žinojimo kaip priimti save ir kitus, mylėti tai ką darau ir dėl ko darau.
Kiekviena Jūsų galite išbandyti, pajausti- tinka netinka, noriu nenoriu, bet GALITE kiekviena! O aš tenoriu dalintis ir pakviesti Tave, tiesiog ateik!
Edita

Renginio pradžia 11 val. Trukmė 2 val.


🎈 Renginys nemokamas!
🎈 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
🎈 Vietų skaičius ribotas !

🌿 Registracijos anketa: https://forms.gle/UTPnqPcACoivXoaF8
🌿 Informacija: gaja.namai@gmail.com

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .