Paskaita apie sąmoningą dėmesingumą ir pratimai, kurie padės lengviau valdyti nerimą, stresą, sudėtingas emocijas.
Mindfulness, tai – pratimų sistema (arba meditacijos), padedanti išmokti patirti daugiau gyvenimo džiaugsmo ir mažiau kančios, t.y. mažiau nerimo, streso ir įtampos, daugiau gyvenimo pilnatvės ir harmonijos, subalansuotumo. 
Mindfulness pratimai padeda stiprinti psichologinį atsparumą, įgyti stabilesnius mąstymo įpročius. Jie padeda rečiau patirti į stresą, o įkliuvus jo „duobę“ greičiau iš jos išlipti.
Mindfulness pratimai padeda spręsti ne tik sveikatos problemas, bet ir padidinti darbo efektyvumą – moko dirbti labiau susikaupus, nesiblaškyti pereinant nuo vieno darbo prie kito, padaryti daugiau per mažesnį laiko tarpą. Taip pat – išmokti kokybiškai pailsėti per trumpesnį laiko tarpą. Be to, pratimai padeda subalansuoti dienotvarkę, darbo ir poilsio ritmą.

Janina Sabaitė Melnikovienė
Daugiau kaip 17 metų patirtis dirbant organizacijose komunikacijos ir rinkodaros, verslo plėtros ir vadovų konsultavimo srityse, nuolat patiriamas didelis stresas ir įtampa - visa tai mane vedė link tikslo - rasti efektyvius ir kasdienai pritaikomus streso valdymo, savęs pažinimo ir asmeninio augimo įrankius, metodus, technikas.
Pasaulyje plačiai taikoma Mindfulness praktika, kurioje dėmesingumo ir įsisąmoninimo pratimai atskirti nuo religinių srovių, leidžia man giliai, remiantis neuromokslo tyrimais, integruoti tai, ką mokiausi ir su kuo pažindinausi ilgus metus. Asmeninio tobulėjimo ir pagalbos kitiems srityse esu įgijusi šias transformacinės patirtis bei kvalifikacijas: savanorystė psichologinės pagalbos telefonu centre “Jaunimo linija”; koučingo specialistė; NLP meistrė; Reiki meistrė- gydytoja; Theta healing praktikė; socialinės panoramos ir emocijų paleidimo technikos, transcendentinė meditacija ir kt.
Šiuo metu studijuoju Lietuvos sveikatos mokslų universiteto - LSMU “Įsisąmonimu grįsta kognityvinė elgesio terapija” podiplominėse studijose. Taip pat tęsiu verslo konsultacijas ir dirbu su tais, kurie siekia efektyvumo ir sąmoningumo savo versle bei veiklose, nori gyventi nejausdami nuolatinio streso, nerimo, depresinių nuotaikų, apatijos ar panikos atakų.


Renginio pradžia 18 val. Trukmė 2,5 val.

🎈 Renginys nemokamas!
🎈 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
🎈 Vietų skaičius ribotas !

🌿 Registracijos anketa: https://forms.gle/UTPnqPcACoivXoaF8

Informacija: gaja.studija@gmail.com


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .