Susimatykime vėl juoko jogos sesijoj 💛

Juoktis be priežasties iš pirmo žvilgsnio - labai kvaila idėja. Juk mes pripratę, kad juokiamės dėl kažko juokingo nutinkančio, dėl anekdoto, žiūrimos komedijos, o be priežasties... kažkaip be ryšio juk, o gal įmanoma?

Juoko joga ir sukurta juoktis be priežasties tam, kad galėtum juoktis nepriklausomai nuo tavo nuotaikos ar būsenos.

Juokas - vienas geriausių būdų nuotaikai pakelti. Kai žmogus juokiasi, jo organizmas gamina endorfinus, suteikiančius laimės pojūtį. Mums norisi juoktis prisiminus ką nors gera arba laimingus laikus.
Juoko jogos sesijos metu noriu su Tavimi pasidalinti patirtimi, kaip juokas gali tapti tavo kasdieniu palydovu, kaip pakeisti būsenas, kaip suteikti sau daugiau ramybės bei atsipalaidavimo. Juokas gali tapti tavo emocijų išlaisvinimo praktika. Juoko pagalba gali įnešti daugiau gyvybingumo bei džiaugsmo į savo gyvenimą.

:) Juoko užsiėmimai gali pakeisti nuotaiką per kelias minutes.
:) Juoko pratimai gali padidinti smegenų aprūpinimą deguonimi net iki 25%, o tai pagerina žmogaus darbo produktyvumą. Po juoko jogos užsiėmimų, žmogus jaučiasi energingesnis ir galės dirbti našiau nepervargstant.
:) Juokas stiprina imuninę sistemą ir mažina streso lygį.
:) Po juoko jogos sesijos jaučiamas gilus atsipalaidavimas.
:) Juokas apjungia žmones viena pakilia emocija, kuri įkvepia kurti rūpesčiu bei pasidalinimu grįstus santykius.

Visi mes turime gydomųjų galių. Tik ne visad jomis naudojamės. Ateik ir įsitikink. Juokas gydo Tave 💛

Užsiėmimo kaina: 15eur.,
Registracija adresu: gaja.studija@gmail.com


Juoko jogos sesiją veda trenerė Kristina Laučienė – saviugdos trenerė - profesionali ICU koučingo specialistė, lektorė, juoko jogos trenerė bei neuroedukatorė.

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .