Kviečiame į moterišką, magišką “tvarkos maniakės” Giedrės Bagdonienės seminarą – susitikimą “Tvarkingų namų stebukas: susitvarkykite ir nušviskite!”

 Atsibodo tiek daug laiko skirti eiliniam namų tvarkymui?
 Erzina krūvos nereikalingų daiktų, kurių sunku atsisakyti?
 Namai nuolat susijaukia kosminiu greičiu?
 Namų tvarkymas atrodo beviltiškas ir beprasmis užsiėmimas?

Tu ne viena, kuri patiria apatiją, beviltiškumą ir krūvą iššūkių siekdama palaikyti tvarkingą, švarią ir jaukią aplinką namuose.
Nenusimink, turime Tau puikių naujienų! Namų buitis gali būti kitokia – paprastesnė, labiau džiuginanti, efektyvesnė, jei praktiškai taikai atrinktus ir išbandytus efektyviausius namų tvarkymo metodus bei skiri laiko peržiūrėti ir keisti savo nuostatas ir įsitikinimus, kurių laikaisi namų ir buities temoje. Visos moterys, kurios rūpinasi savo namais, turi žinoti, kokie jų veiksmai ir elgesys namuose yra būtini, jei nori, kad buvimas namuose visiems, tačiau pirmiausia TAU pačiai, būtų lengvas, paprastas ir džiaugsmingas.
Šiltas ir įkvepiantis pavasaris, kviečia atsinaujinti, kitu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią aplinką ir pastebėti, o kas gi vyksta mūsų namuose? Kaip juose jaučiamės mes pačios ir mūsų artimieji? Ar gera juose būti, o gal žvilgsnis nuolat užkliūva už ne vietoje padėtų, ar nebemielų daiktų, kuriuos kažkodėl sunku gaila paleisti iš savo gyvenimo? O gal jau kurį laiką planuojate iš esmės sutvarkyti savo namus, bet vis laukiate ateinančio įkvėpimo, ryžto ar tinkamo laiko?

Namų tvarkymas – svarbus apsivalymo ir atsinaujinimo simbolis. Nusprendę iš pagrindų sutvarkyti namus, keičiame savo vidinį pasaulį, sumažinamę vidinę įtampą, nusiraminame ir atsiveriame permainoms bei naujoms galimybėms. Sutvarkyti namai – tai mūsų meno kūrinys, tai dovana, kurią dovanojame sau ir visiems, kurie mūsų namuose svečiuosis.

*****

SEMINARO METU:
 sužinosite VISĄ TIESĄ apie šlamštą ir kaip jo atsikratyti visam laikui;
 sužinosite pačius efektyviausius ir geriausius metodus, kurie padeda sutvarkyti savo namus iš ESMĖS;
 išmoksite tvarkyti namus EFEKTYVIAI ir per kuo TRUMPESNĮ laiką;
 sužinosite, kokius daiktus namuose VERTA PASILIKTI ir kaip juos atsirinkti;
 susikursite KASDIENES RUTINAS, padėsiančias pasirūpinti namais nepastebimai;
 įsikvėpsite ir pajausite ENTUZIAZMĄ rūpintis savo namais;
 sužinosite, ką daryti norint būti SĖKMINGA ir ATSIPALAIDAVUSIA savo namų šeimininke;
 gausite atsakymus į Jums svarbius namų tvarkymo klausimus;
 prasmingai ir moteriškai praleisite laiką.
Susitikimo metu bus paliesti ir jūsų asmeniniai klausimai, tad atsineškite su savimi šiuo metu jums patį aktualiausią!

*****

APIE LEKTORĘ:
Giedrė Bagdonienė – „tvarkos maniakė“, knygos „Tvarkos maniakėsi špažintis“ autorė, vedanti seminarus moterims apie efektyvų namų tvarkymą ir konsultuojanti, kaip iš esmės pakeisti namų erdvę į organizuotą, erdvią ir lengvai sutvarkomą. Augindama vaikus ir siekdama palaikyti visapusišką tvarką namuose, ji nuolat domisi efektyviais ir džiaugsmą teikiančiais namų organizavimo metodais, saugia namų aplinka, jaukumo, pasitikėjimo, bendrumo kūrimu namuose ir santykiuose. „Namų sutvarkymas iš esmės gali pakeisti ir Jūsų gyvenimą“ –mano Giedrė.


*****

Seminarasvyks:
• Gegužės 30 (ketvirtadienį) nuo 18 val. iki 21.30val.
• Kaunas, Gaja namai.
• Seminaro kaina: 20eur.
Būtina registracija: gaja.studija@gmail.com

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .