HOBIS → AMATAS → VERSLAS
Kuri pozicija iš tikrųjų patenkintų TAVO poreikius?
Ar žinai kaip tai pasiekti?

Jeigu turi hobį, kuris mielas tavo širdžiai, jam skiri didžiąją dalį viso savo laisvo laiko. Hobiai yra skirtingi – vieni patinka tau ir tik tam tikrai žmonių grupei, kiti patinka plačiajai visuomenės daliai. Hobis gali ir toliau sėkmingai likti hobiu arba gali virsti amatu ar netgi rimtu verslu.

Šio seminaro metu Aurimas Drūtys atskleis esminius hobio, amato ir verslo skirtumus. Kartu su Aurimu atrasi kas TAU labiausiai tinka ir kaip TAU elgtis dabar ir ateityje. Mentorius padės tau pasidaryti trumpą veiksmų planą kaip patenkinti savo poreikius – tiek dvasinius, tiek finansinius. Su pagalba TU GALI susidėlioti aiškų planą atsiribojant nuo aplinkos spaudimo ir neigiamų emocijų lavinos girdint „dainelę“:

Daryk versliuką,
Tiesiog kalk pinigus,
Mesk tą reguliarų darbą,
Laikykis įsikibęs garantuotos darbo vietos,
Mesk tas nesamones iš galvos,
Daryk ką nors,
Ne tau verslą daryti…

Kviečiame į seminarą - mokymus, kuriuose padėsime TAU sutrumpinti paieškų, nesėkmių bei nusivylimų kelią žygiuojant atradimų ir pasitenkinimo kryptimi. Įsivertinus savo tikrąjį portretą žinosi kokius gebėjimus TAU reikia stiprinti – VERSLO valdymo ir plėtros, teisingo AMATO administravimo ar pasitenkimo mėgstamu HOBIU. Išduosime paslaptį – visi keliai yra geri.

Apie lektorių:

Esu Aurimas Drūtys, motyvatorius ir treneris, derinantis verslo valdymo gebėjimus ir analitinį mąstymą su kliento asmeniniais tikslais. Siūlau naujoviškus sprendimus, kaip spręsti veiklos problemas ir skatinu ryžtingumą daryti sprendimus, tuo pačiu sumažinant riziką ir didinant našumą.
Nuo pat sukūrimo vadovavau puikiai žinomam "CityBee" dalijimosi paslaugų verslui, kuris tapo inovacijų simboliu visame regione, o svarbiausia turėjau DAUG karštų, šiltų ir šaltų diskusijų bei veiksmų su žmona ir draugėmis, kurios perėjo visus abejonių ir ryžtingų veiksmų etapus hobį paverčiant sėkmingu verslu.
Organizuojame šį seminarą, nes įgyta patirtis dideliuose versluose ir kartu buvimas šalia mažųjų versliukų ištakų (hobių) suteikė man galimybę suprasti pagrindinių ekonominių ciklų esmę bei reikalingumą tam tikru etapu. Ne kiekvienam tokia galimybė pasitaiko, todėl noriu savo įžvalgomis pasidalinti su TAVIMI.

Investicija į savo ateitį 20 eur.
Data: gegužės 30d. 18-20 val.
Registracija ir informacija: gaja.hubas@gmail.com
Tel.pasiteiravimui : +37061066011

Su linkėjimais,
GAJA moterų HUB'as

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .