Paskaita apie laimės koncepciją ir paprastus, dažnai pamirštus dalykus, kurie gali padėti jaustis gerai kiekvieną dieną.
“Laimės mokyklos” metodika ir pašnekesiai apie laimę remiasi tarptautine programa “Action for Happiness”, kurią globoja Dalai Lama. Pagrindinis centras įsikūręs UK ir šiuo metu metodika diegiama valstybiniu lygmeniu daugelyje UK mokyklų. Atliekami moksliniai tyrimai rodo, jog nuosekliai, kasdien praktikuojant paprastas mindfulness, dėkingumo ir kitas praktikas, galima savo savijautą pakeisti per porą- trejetą mėnesių.
“Laimės mokykla” nesuteikia jokių stebuklingų receptų, tačiau padeda išmokti kasdieniniame gyvenime efektyvių ir labai nesudėtingų pratimų, technikų.

Janina Sabaitė Melnikovienė
Daugiau kaip 17 metų patirtis dirbant organizacijose komunikacijos ir rinkodaros, verslo plėtros ir vadovų konsultavimo srityse, nuolat patiriamas didelis stresas ir įtampa - visa tai mane vedė link tikslo - rasti efektyvius ir kasdienai pritaikomus streso valdymo, savęs pažinimo ir asmeninio augimo įrankius, metodus, technikas.
Pasaulyje plačiai taikoma Mindfulness praktika, kurioje dėmesingumo ir įsisąmoninimo pratimai atskirti nuo religinių srovių, leidžia man giliai, remiantis neuromokslo tyrimais, integruoti tai, ką mokiausi ir su kuo pažindinausi ilgus metus. Asmeninio tobulėjimo ir pagalbos kitiems srityse esu įgijusi šias transformacinės patirtis bei kvalifikacijas: savanorystė psichologinės pagalbos telefonu centre “Jaunimo linija”; koučingo specialistė; NLP meistrė; Reiki meistrė- gydytoja; Theta healing praktikė; socialinės panoramos ir emocijų paleidimo technikos, transcendentinė meditacija ir kt.
Šiuo metu studijuoju Lietuvos sveikatos mokslų universiteto - LSMU “Įsisąmonimu grįsta kognityvinė elgesio terapija” podiplominėse studijose. Taip pat tęsiu verslo konsultacijas ir dirbu su tais, kurie siekia efektyvumo ir sąmoningumo savo versle bei veiklose, nori gyventi nejausdami nuolatinio streso, nerimo, depresinių nuotaikų, apatijos ar panikos atakų.


Renginio pradžia 18 val. Trukmė 2,5 val.

🎈 Renginys nemokamas!
🎈 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
🎈 Vietų skaičius ribotas !

🌿 Registracijos anketa: https://forms.gle/UTPnqPcACoivXoaF8
🌿 Informacija: gaja.studija@gmail.com

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .