❗ Kviečiame į intensyvias verslo vystymo dirbtuves, kurių tikslas - transformuoti Jūsų veiklą į naują lygmenį, išjudėti stagnuojančiose vietose, pamatyti platesnes verslo galimybes, išplėsti klientų ratą, susidėlioti nuoseklų veiksmų planą.
Dirbtuvėse turėsite stiprų lektorių ir kitų narių palaikymą, išsigryninsite savo verslo išskirtinumus bei galimybes, pagelbėsime Jums įsivardinti užstrigimus, iššūkius bei padėsime juos įveikti, susidėlioti nuoseklų veiksmų planą ir palaikysime bei nukreipsime jo vykdyme, kad būtų daug drąsiau eiti tikslo link.

Dirbtuvės skirtos dirbančioms sau moterims, kurios jau yra pradėjusios veiklą ir turi klientų, tačiau norinčios padidinti veiklos apimtį arba yra užstrigusios ties kažkuria vieta.

➡️ Dirbsime ties šiomis temomis:

✅→ Tikslai - suprasite kodėl svarbu juos išsigryninti, gilinsimės, kur yra Jūsų vidinė motyvacija, aiškinsimės, kokia kryptimi norite eiti, ką Jums tai duos? Kuriose veiklos vietose norėtumėte išjudėti? Tikslų išsigryninimas.
✅→ Produktas - koks yra Jūsų produktas, kuo jis išskirtinis, kokią problemą sprendžia, kuo skiriasi jau nuo esamų rinkoje, kuo (ar) inovatyvus? 4P modelio analizė. BCG matrica.
✅→ Klientai - kas ir kokie yra Jūsų esami ir potencialūs klientai, geriausi ir priimtiniausi būdai juos rasti ir ką daryti, kad jų būtų nuolat. Kliento profilio analizė.
✅→ Prekės ženklo kūrimas - kas tai, kodėl jo reikia, ką ir kaip daryti, kad pasiektumėte geriausią rezultatą. Jūsų prekės ženklo strategija.
✅→ Brandbook'as - Jūsų prekės ženklo idėja, vertybės, pozicija, tikslai, stilius, istorija. Brandbook'o sudarymas.

‼️ Bonus pamoka:
→ Facebook - kaip maksimaliai išnaudoti jo galimybes, facebook reklamos galimybės ir nustatymai. Reklamos kampanijos kūrimas ir optimizavimas.

Grupėje 10 moterų. Bus atrenkamos tik rimtai nusiteikusios dirbti ir siekti rezultato dalyvės. Tai bus intensyvios dirbtuvės, kurių metu vyks 5 kassavaitiniai susitikimai po 3 val.

💯 Mokymų - dirbtuvių metu daug laiko skirsime individualiam darbui ir pritaikymui būtent Jūsų atvejui. Kiekviena dirbsite ties savo veikla, po kiekvieno užsiėmimo gausite tęstines temų užduotis pritaikyti praktiškai. Taip pat bus galimybė konsultuotis individualiai. Visų mokymų metu bendrausime FB grupėje, kurioje 3 mėn. po mokymų toliau palaikysime viena kitą.

💯 Po šių dirbtuvių žinosite, kuria kryptimi toliau vystyti savo veiklą, padidinsite savo produkto vertę, sustiprinsite jo įvaizdį rinkoje, padidinsite klientų ratą bei susipažinsite su kitomis moterimis einančiomis panašiu keliu, su kuriomis ir vėliau galėsite dalintis turimomis žiniomis ir bendradarbiauti.

📌 Mokymų pradžia gegužės 29d.
Mokymai vyks rytinėje ir vakrinėje grupėje. Dalyvauti galite vienoje iš grupių.
Rytinė | trečiadieniais 9.30 -12.30 val.
Vakarinė | trečiadieniais 18-21 val.
Viso 5 susitikimai + šeštas kartas video transliacija.
‼️ + Bonus 2: Komunikacijos ir įvaizdžio koučingo sesija. Trukmė - 2 val.
Mokymų metu ir po mokymų 3 mėn. bus tęsiamas palaikymas privačioje FB grupėje.

Mokymų kaina:
Pirmoms 5 užsiregistravusioms - 130 eur, vėliau 180 eur.
Registracijai mokamas 100 eur avansas.
Registracija ir komunikacija:
📧gaja.hubas@gmail.com
📲Tel.pasiteiravimui: +37061066011

Su Jumis dirbs:

🔴 Indrė Kudrevičė - Asmeninio augimo akademijos įkūrėja, turinti daugiau nei 13 metų patirties pardavimų, marketingo srityje. Indrė daugiau nei 8 metus asmeniškai konsultuoja bei veda mokymus tikslų išsikėlimo, poreikių aiškinimosi, pardavimų, motyvacijos, savidisciplinos, laiko planavimo, marketingo ir kitomis temomis.

🔴 Laura Stankevičiūtė - GAJA moterų HUB'o įkūrėja, sėkmingai išvysčiusi Mokykla "Dangaus akmenys" mokymų verslą, su kolegėmis įkūrusi studiją "GAJA namai". Baigusi Tarptautinio verslo vadybą Aarhus Universitete (Top 100 Universities, Denmark). Įgyjusi patirties tarptautinėse įmonėse. Šiuo metu konsultuojanti moteris verslo plėtros klausimais ir tikslingai dirbanti su moterimis, kurios yra verslo pradžios vystymo stadijoje.

🔴 Komunikacijos sesija / Karolina Barišauskienė – Lietuvos komunikacijos asociacijos narė, sertifikuota (ICF) koučingo specialistė, ilgametė TV laidų redaktorė, prodiuserė, viešųjų ryšių projektų vadovė, ilgus metus konsultuojanti verslo atstovus strateginės komunikacijos ir įvaizdžio klausimais. Dirbusi su tokiomis laidomis kaip "Pinigų karta", "Mes pačios" , "Arčiau mūsų", "Šeštadienio rytas", "Padėkime augti" ir kt.

Dalyvavusių moterų atsiliepimai:

✔️Jau nuo antradienio apie Jus su dėkingumu galvoju, kaip šaunu tai ką Jūs darote ir kad Jūs esate. Tokio įkvėpimo ir aiškumo pliūpsnio seniai neturėjau, tiek įžvalgos ir tikrumo. Jūsų abiejų komanda toks puikus patirties ir žinių derinys su begaliniu noru padėti. Tai puiki pagalba kiekvienai turinčiai siekių, svajonių bet bijančiai ar užstrigusiai jas įgyvendinti. Toks puikus spyris su įkvėpimu. Ačiū labai!

✔️Tai vieni geriausių mokymų, kuriuose esu dalyvavusi. Gavau daug asmeninio dėmesio, Laura ir Indrė labai aiškiai kiekvieną kartą sudėlioja taškus, kur ir kaip reikia judėti. Kaskart išeinu pilna energijos, bet kartu širdyje atsipalaidavusi ir ramesnė, kad pagaliau turiu tuos atsakymus! Labai džiaugiuosi šiuo kursu. Labai! Ačiū!

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .