Unikali VIDINĖ JĖGA slypi kiekviename iš mūsų. Ją pažindami DRĄSIAI kuriame savo gyvenimus!

Deja kartais patikime iš išorės atkeliaujančiomis nuomonėmis apie mus ir neatskeidžiame savo tikrojo potencialo. Atskleisdami savo vidų ir gyvendami pagal savo vidinį kompasą kuriame nuostabų gyvenimą, kuris džiugina. 

Jei nori geriau pažinti savo vidinę stiprybę, labiau pasitikėti savimi, atskleisti savo potencialą, šis vakaras kaip tik tau.

✔ KOUČINGO technikų pagalba geriau suvoksime savo dabartinę būseną, nusistatysime kryptį kaip norime kurti savo gyvenimą. Po sesijos aiškiau suvoksime kaip galime labiau atskleisti savo vidinę stiprybę.

✔ MEDITACIJOS metu prisiliesime prie kiekvieno viduje esančios vidinės jėgos, kurią budinsime, išjausime ir kviesime reikštis į kasdienį gyvenimą. 

Kviečiu į svarbiausią Tavo gyvenimo kelionę - KELIONĘ Į SAVE!

Užsiėmimą veda Ugnė Lindžiūtė - sertifikuota koučingo specialistė (ICF), sertifikuota meditacijų mokytoja. Daugiau informacijos www.ugnelindziute.lt
Tikiu, kad svarbiausia gyventi vedamiems savo vidaus. Asmeninio tobulėjimo ir saviugdos keliu einu visą savo gyvenimą. Noriu pasidalinti savo asmenine patirtimi bei praktikomis, kurios veikia, išlaisvina ir padeda transformuoti gyvenimus.


Renginio pradžia 18 val. Trukmė 2,5 val.

🎈 Renginys nemokamas!
🎈 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
🎈 Vietų skaičius ribotas !

🌿 Registracijos anketa: https://forms.gle/UTPnqPcACoivXoaF8
🌿 Informacija: gaja.studija@gmail.com


Atsiliepimai:

Ugnė puikiai moka sutelkti netik bendram susibūrimui, bet taip pat sugeba pateikusi užduotį priversti natūraliai susitelkti į save ir į savo vidų. Vakaras pakrauna geromis emocijomis, nuramina mintis, atpalaiduoja ir suteikia energijos. Gintarė

Man labai patiko dalyvauti renginyje pas Ugnę, nes atmosfera kurią ji sukūrė renginio metu buvo labai jauki. Praleistas laikas susitelkiant į save buvo naudingas. Ačiū Ugne už nuostabų laiką! Simona

Užsiėmimas man patiko. Užduotys buvo įdomios, gerai praleidau laiką. Rekomenduoju. Rokas

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .